مجله کویر مارکت

تیم مجله کویر مارکت میکوشد اخبار و اطلاعات در مورد برندهای مطرح دنیا را استخراج و در این مجله منتشر کند.

کروم بوک چیست؟

مجله کویرمارکت امروز به معرفی کروم بوک پرداخته است تا شما بدانید کروم بوک چیست و چرا در فرصت کوتاهی، اینهمه طرفدار پیدا کرده است؟اگر قصد خرید کروم بوک دارید بخوانید.

کروم بوک ها نسل جدید لپ تاپ به حساب می‌آیند. پیش از این هرکسی قصد خرید لپتاپ داشت، تنها بین مک بوک و لپتاپ‌های ویندوزی دچار شک می‌شد اما امروزه با ورود رقیب جدید این دو یعنی کروم بوک، شرایط کمی فرق کرده است.

بعضی از افراد معتقدند که تا چند سال آینده کروم بوک ها کاملاً جایگزین لپتاپ خواهند شد.

قیمت کروم بوک چند است؟

کروم بوک ها معمولا از ۶ یا ۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شوند. برای مثال در حال حاضر قیمت کروم بوکHP از ۷ میلیون تومان شروع می‌شود و شما می‌توانید با این مبلغ از انگلستان کروم بوکHP بخرید اما اگر قصد خرید کروم بوک سامسونگ دارید باید بدانید که قیمت کروم بوک سامسونگ کمی بالاتر است. در کل درباره قیمت کروم بوک باید بدانید که بسیار ارزان‌تر از لپتاپ و مک بوک است.

کروم بوک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کروم بوک‌ها می‌توانند به مدت ده ساعت یا بیشتر شارژ باطری را نگه دارند و از این جهت برای محصلین، کارمندان و یا افرادی که همیشه در سفر هستند انتخاب بسیار مناسبی است.

سیستم عامل کرومبوک مشابه اندرویید است و به همین دلیل کارکردن با آنها به اندازه کار کردن با یک گوشی موبایل، راحت است.

با داشتن یک کروم‌بوک می‌توانید به تمام برنامه‌های گوگل استور، دسترسی رایگان داشته باشید. بهتر است بدانید کروم بوک ها ضد ویروس هستند.

یکی دیگر از ویژگی‌های کروم بوک، امنیت بالای آن است. استفاده از حافظه ابری یکی از دلایل بالا رفتن امنیت کروم بوک هاست.

شما می‌توانید به کروم بوک خود هارد اکسترنال متصل کنید و حافظه آن را افزایش دهید.

بهتر است بدانید که کروم بوک ها نمی‌توانند برنامه‌های خیلی سنگین را پشتیبانی کنند پس اگر شما گرافیست هستید یا معمولا با برنامه‌های سنگین کار می‌کنید باید بدانید که بهتر است از همان لپ‌تاپ‌های ویندوزی یا مک بوک استفاده کنید.

هنگام کار کردن با کروم بوک اولین چیزی که نظر شما را جلب می‌کند سرعت بالای آن است. کروم بوک به علت کاربرد آنلاین خود و به این دلیل که قرار نیست برنامه‌های سنگین را پردازش کند، سرعت بسیار بالایی دارد.

کروم بوک خریدن یک تصمیم هوشمندانه برای همه کسانی است که از لپ‌تاپ خود برای دیدن ویدیو، چک کردن ایمیل و کارهای آنلاین استفاده می‌کنند. اگر قصد خرید کروم بوک دارید، لازم نیست به دنبال بهترین کروم بوک های بازار بگردید فقط کافی‌ست به وبسایت رسمی سامسونگ، لنوو، اچ پی یا هر برند دیگری وارد شوید، کروم بوک مورد علاقه خود را پیدا کنید و از طریق کویرمارکت آن را از انگلستان سفارش دهید.

انواع کفش پوما

انواع کفش پوما 2022 را بشناس!

قبل خرید کفش بهتراست انواع کفش را بشناسید و مطابق با زندگی روزمره‌ کفش انتخاب کنید. چه کفشی می‌پوشید؟ اسنیکرز؟ ترینرز؟باشگاهی یا فوتبالی؟امروز کویرمارکت به شما کمک می‌کند

بیشتر بخوانید

کروم بوک چیست؟

مجله کویرمارکت امروز به معرفی کروم بوک پرداخته است تا شما بدانید کروم بوک چیست و چرا در فرصت کوتاهی، اینهمه طرفدار پیدا کرده است؟اگر قصد خرید کروم بوک دارید بخوانید.

بیشتر بخوانید
خرید کفش کلارک زنانه

خرید کفش کلارکس

خرید کفش کلارک از انگلیس آن‌هم آخرین مدل‌های2022 فرصتی است که نباید ازدست داد. با خرید کفش کلارک اصل از انگلیس می‌توانید از کد تخفیف کلارک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
خرید لوازم آرایشی مک

خرید لوازم آرایشی مک

خرید لوازم آرایشی مک اصل از وبسایت اصلی mac از طریق کویرمارکت ممکن شده است. باخرید لوازم آرایشی مک از انگلستان، از تخفیف‌های 50درصدی برندmac استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
خرید لوازم آرایس نارس

خرید لوازم آرایشی نارس

خرید لوازم آرایشی نارس اصل و استفاده از تخفیف‌های فصلی و مناسبتی از طریق کویرمارکت ممکن شده‌است. خرید لوازم آرایشی نارس از انگلستان یعنی تضمین اصالت وکیفیت

بیشتر بخوانید
نگین وکیل‌زاده

نگین وکیل‌زاده