جدیدترین صندل تابستانی 2022 از برند تیمبرلند!

برند Timberland

تیمبرلند را همه می‌شناسند. این برند آمریکایی از سال ۱۹۵۲ به ساخت کفش و چکمه راحت و زیبا مشغول است. امروز کویرمارکت می‌خواهد جدیدترین صندل زنانه تابستانی این برند را به شما معرفی کند.

این صندل که MALIBU WAVES یا همان «امواج مالیبو» نام دارد، هم اکنون با ۵۰درصد تخفیف در وبسایت رسمی تیمبرلند انگلستان به فروش می‌رسد.

این صندل زنانه شیک و راحت، از جنس چرم ساخته شده است. سگک‌ها و بندهای آن طوری طراحی شده‌اند که تعادل پا را به خوبی حفظ کنند. همچنین کفی این صندل از فوم EVA ساخته شده‌است. این فوم همان فومی است که در تاتمی‌های ورزشی استفاده می‌شود و راحتی وسبکی خاصی به صندل می‌دهد.

پاشنه این صندل ۲/۵ سانتی متر است. تمام ویژگی‌های این صندل طوری تعیین شده‌اند که باعث راحتی هرچه بیشتر پا شوند.

یکی از اهداف تیمبرلند، حفاظت هرچه بیشتر از محیط زیست است. به همین دلیل است که در محصولات جدید خود، از مواد طبیعی و قابل تجزیه استفاده می‌کند. ۷۰درصد از مواد اولیه این صندل، طبیعی و قابل بازیافت است.

خوشبختانه با کمک کویرمارکت، شما هم می‌توانید به وبسایت رسمی تیمبرلند انگلستان وارد شوید و جدیدترین صندل این برند مطرح را با ۵۰درصد تخفیف از انگلستان بخرید!

مطالب بیشتر

خرید کفش نایک اصل

خرید کفش نایک

اگر شما هم قصد خرید کفش نایک اصل را دارید بهتر است این مقاله را تا انتهابخوانید و از طریق کویرمارکت از وبسایت رسمی نایک خرید کنید

مطالعه کامل >
کفش نایک زنانه

خرید کفش نایک زنانه

برای خرید کفش نایک زنانه لازم نیست به دنبال فروشگاه ها و نمیاندگی ها بگردید فقط کافی است سری به وبسایت رسمی نایک انگلستان بزنید و محصول مورد نظر خود را با کویرمارکت سفارش دهید

مطالعه کامل >
خرید اینترنتی کفش نایک مردانه

خرید کفش نایک مردانه

اگر قصد خرید کفش نایک مردانه از انگلستان را دارید این مقاله و راهنمای کامل کویرمارکت را از دست ندهید . از چگونگی خرید از سایت نایک تا تحویل درب منزل را در اختیار شما قرار دادیم

مطالعه کامل >