درباره کویر مارکت

کویر مارکت بازار انگلستان را در دستان مصرف کنندگان ایرانی قرار میدهد.

کویر مارکت ویترین مغازه های انگلستان برای مصرف کنندگان ایرانی است. ما یک تیم فعال و پر انرژي هستیم که تلاش می‌کنیم تجربه یک  خرید بدون محدودیت را برای شما رقم بزنیم تا شما بتوانید از بهترین برندها و کمپانی‌های دنیا خرید کنید و صفحه جدیدی از زندگی لوکس و دوست داشتنی خود را ورق بزنید.

ما، در طول این راه همواره در کنار شما هستیم و برای انتخاب محصولی که لایق آن هستید به شما کمک می‌کنیم.

کویر مارکت

داستان ما

ایده اولیه شکل‌گیری کویرمارکت ساده بود. ما میخواستیم مثل دیگر مردم جهان از بهترین برندهای دنیا خرید کنیم.

برای رسیدن به این رویا با بهترین بازارها و شرکت‌های حمل و نقل، مذاکره کردیم. چیزی نمانده بود که جدیدترین کالاهای جهان را در دست مشتریان داخل ایران قراردهیم. ما موفق شدیم با سه شرکت حمل و نقل معتبر قرارداد ببندیم. مرحله بعد تاسیس شرکتی در ایران بود تا سفارش‌ها را تحویل بگیرد و به دست مشتریان برساند برای این کار، شرکت آستانه تجارت لوتوس را با توجه به شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران تأسیس کردیم تا بتوانیم تمامی مراحل حقوقی موردنیاز را انجام دهیم. 

ما سرانجام توانستیم ویترین صدها برند و فروشگاه مطرح دنیا را در اختیار مشتریان خوش‌سلیقه ایرانی قرار دهیم.

کویرمارکت

کویرمارکت همان نام آشنایی است که به آن اعتماد می‌کنید. این پلتفرم آنلاین حرفه‌ای راه‌اندازی شد تا مشتریان ما بتوانند با ساده ترین و سریع‌ترین روش، سفارش خود را ثبت و پیگیری کنند و با ما در هر ساعتی از شبانه روز در ارتباط باشند.

وبسایت کویرمارکت نتیجه ماه‌ها کدنویسی و تلاش یک تیم حرفه ای انگلیسی‌ـ‌ایرانی است که با استفاده از جدیدترین امکانات دنیا تلاش کردند بهترین شرایط را برای سفارش محصولات توسط مشتریان ایجاد کنند. هدف این تیم ایجاد شرایطی است که مشتریان بتوانند در ساده ترین و آسان ترین حالت ممکن خرید کنند.

دفتر خرید و لوجستیک در انگلستان

شاید بخواهید بدانید که کویرماکت چگونه سفارش شما را به دستتان می‌رساند. پس از اینکه شما سفارش خود را در کویرمارکت ثبت کردید، ما خود را موظف می‌دانیم که در کمتر از ۲۴ ساعت سفارش شما را بخریم. خرید شما از کمپانی موردنظرتان به دفتر کویرمارکت در انگلستان فرستاده می‌شود. این دفتر در یک موقعیت جغرافیایی عالی در فرودگاه منچستر قرار گرفته است. موقعیت جغرافیایی دفتر ما باعث تسریع در دریافت کالا، بسته بندی مجدد و ارسال آن به آدرس مشتری می‌شود.

همه این مراحل را با عشق انجام می‌دهیم تا مسیر شما را کوتاه‌‌‌تر کنیم و تجربه یک خرید به یادماندنی را برای شما هم‌وطنان رقم بزنیم.

Kavir Market

ماموریتها

ماموریت ما کوتاه کردن مسیر بین شما و رویای‌تان است. ما می‌خواهیم بازار انگلستان را در دستان مشتریان ایرانی قرار دهیم. برای این کار تیم ما شبانه روزی تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. ماموریت ما این است که بهترین محصولات جهان را از لباس و لوازم آرایشی گرفته تا کالاهای دیجیتال، در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با آسان ترین روش، از بهترین برندهای دنیا خرید کنید.

چشم انداز

کویرمارکت همواره در حال جستجوی راه‌های جدیدی است تا مشتریان خود را راضی نگه دارد و بتواند خدمت جدیدی به آنها ارائه دهد. در مرحله بعدی کویرمارکت تصمیم دارد بهترین برندهای دنیا را به مشتریان خود معرفی کند و همچنین به معرفی کالاهای کاربردی بپردازد، به طوری که مشتریان ما بتوانند به راحتی، جدیدترین محصولات دنیا را بشناسند و آنها را بخرند.

اهداف

درست است که ایده ما ساده بود اما اهداف ما بزرگ‌تر از میلیون‌ها محصول است. هدف ما فقط رساندن محصول به دست مشتریان نیست بلکه ما میخواهیم به اولین انتخاب ایرانیان برای یک زندگی با کیفیت تبدیل شویم. کویرمارکت همه اطلاعاتی که لازم دارید را در اختیار شما می‌گذارد تا بتوانید بهترین و به صرفه ترین انتخاب را داشته باشید.