ربات هوشمند چیست و چرا باید یک ربات هوشمند بخریم؟

ربات هوشمند این روزها جایگزین حیوانات خانگی شده است! این روزها همه وقت کافی برای حیوانات خانگی ندارند. همچنین حیوان خانگی به دلیل مسئولیت زیاد و پرهزینه بودن نمی‌توانند برای همه مناسب باشند. پس اگر شما هم میخواهید لذت داشتن یک دستیار کوچک و بی دردسر را تجربه کنید بهتر است یک ربات هوشمند بخرید!

ربات هوشمند ایلیک

ربات ایلیک چیه؟

این ربات یک جایگزین حیوان خانگی جدید است که می‌تواند از همه لحاظ با انسان تعامل برقرار کند اگر ساعات زیادی را پشت میز نشسته‌اید یا از کار زیاد خسته شدید بهتر است با یک ربات ایلیک کوچک حال و هوای تازه ای به میز کار خود بدهید. ویژگی اصلی این ربات توانایی بروز انواع احساسات انسانی در صفحه ال ای دی کوچک آن است. این ربات می‌ترسد، می‌خندد گریه می‌کند، عصبانی می‌شود، نسب به ضربه، ارتفاع و کم توجهی شما واکنش نشان می‌دهد اما صبر کنید! این ربات اگرچه کودکان را سرگرم می‌کند اما فقط یک وسیله برای بازی نیست و قابلیت‌های زیادی دارد!

ربات هوشمند چه می‌کند؟

این ربات هر روز در حال یادگیری و به روز رسانی است او فقط به اتفاقات واکنش نشان نمی‌دهد بلکه در پی یادگیری راهی برای ایجاد تعامل با شما است. ایلیک یاد میگیرد که چطور می‌ةواند با انسان ‌ها تعامل برقرار کند، احساس بهتری در آنها ایجاد کند و آنها را سرگرم کند

آیلیک با بازی های زیادی که به شما پیشنهاد می‌کند می‌تواند همیشه شمارا شاد و سرزنده نگه دارد! شما می‌توانید با تنظیم تایمر آیلیک، به تمام برنامه‌های روزمره خود برسید!

از کجا ربات هوشمند بخرم؟

در آمازون ده ها مدل ربات هوشمند وجود دارد که شما می‌توانید از طریق کویرمارکت هر یک از آنها را تهیه کنید برای خرید ربات ایلیک فقط کافی است لینک این محصول را در وبسایت ما ثبت کنید