آیا می‌دانستید به وسیله کویرمارکت می‌توانید ۱۰ برابر حقوق اداره کار، در آمد کسب کنید؟

همه می‌دانند که دنیا به چه سمت و  سویی می‌رود، آنلاین شدن!  می‌توان گفت که امروزه تقریبا همه ارکان زندگی و نیازهای روزمره‌مان را می‌توانیم آنلاین برطرف کنیم. پس چرا از اینهمه آنلاین بودن  کسب درآمد نکنیم؟

همکاری با کویر مارکت

یکی از اهداف کویرمارکت، ایجاد موقعیت‌های شغلی باثبات و پرسود برای هم‌وطنان است. امروز از همه کسانی که فکر می‌کنند در حوزه فروش و بازاریابی  علاقه و استعداد دارند، از هرکجای ایران دعوت می‌کنیم که با تیم بزرگ کویرمارکت همکاری کنند.

۱- ماهیت کسب و کار کویر مارکت

کویر مارکت در آینده ای نزدیک فروش به مشتریان نهایی را قطع می‌کند و محاسبه قیمت خرید از انگلیس و فروش فقط توسط کارشناسان فروش انجام خواهد شد. این اقدام برای کارشناسان فروش این امکان را فراهم می‌کند که تا جایی که توان دارند سود کنند!

۲- یک شغل دائمی

یکی از دغدغه‌های کارشناسان فروش، آنلاین‌شاپ‌ها و بازاریاب‌ها، پیدا کردن یک شغل دائمی یا کار کردن در محیطی است که در آن احساس امنیت شغلی داشته باشند. حالا کویرمارکت بستری مهیا کرده است که به وسیله آن، شرایط کار دائمی و بلند مدت را فراهم می‌کند؛ اما چگونه؟

خوشبختانه کویرمارکت برای تأمین کالاهای خود دست در منبع عظیمی دارد یعنی بازار انگلستان! کویرمارکت تمام این بازار و کالاهای متنوع آن را در اختیار فروشندگان ایرانی می‌گذارد تا  بتوانند بهترین محصولات انگلیس را به دست مشتریان ایرانی برسانند. پس تا وقتی بازار انگلستان در حال تولید و فروش است، کارشناسان فروش ما نگرانی برای  تأمین محصول نخواهند داشت.

۳- سود بالا

سودی که کویرمارکت برای کارشناسان فروش خود در نظر گرفته است واقعا بی نظیر است.  فروش محصول اورجینال از طریق کویرمارکت می‌تواند برای بازاریابان سود زیادی داشته باشد.کویرمارکت چند سقف فروش برای کارشناسان فروش خود در نظر گرفته است و با این کار دست کارشناسان فروش را برای فعالیت کاملا باز گذاشته است. با استفاده از نمودار پایین صفحه می‌توانید محاسبه کنید با فروش هر مبلغی در ماه می‌توانید چقدر سود کنید.

 از طرفی  درصد کمیسیونی که توسط کویرمارکت به کارشناسان فروش تعلق می‌گیرد ثابت نیست، هرچه فروش کارشناسان فروش بالاتر باشد، این درصد به صورت تصاعدی بالا می‌رود! پس کارشناس فروش می‌تواند با افزایش سقف فروش خود، سود خود را چندبرابر کند.

۴- به سرمایه اولیه نیاز نداری!

کویرمارکت به دنبال یک کسب و کار حرفه‌ای با جدیدترین و به روز ترین روش‌های دنیا است. نوع (business plan) یا طرح کسب و کار کویر مارکت، Back-End Sales است. روش Back-End Sales یعنی اول مشتری خود را پیدا می‌کنید، او را برای خرید محصول متقاعد می‌کنید و زمانی که مشتری، محصول را خرید، آن را سفارش می‌دهید! پیش از این بعضی از بازاریابان مجبور بودند ابتدا هزینه هنگفتی برای خرید کالا متحمل شوند و بعد کالاهایی که خریدند را بفروشند. این کار ضرر زیادی به کارشناسان فروش می‌رساند و باعث نگرانی دائمی کارشناسان فروش در صورت فروخته نشدن آن کالاهای خاص می‌شد و در کل کارشناسان فروش را به شدت محدود می‌کرد.

کویرمارکت با پیروی از این روش و نیز تشویق کارشناسان فروش خود به  در نظر گرفتن این راهکار، کار را بسیار ساده‌تر و حرفه‌ای تر کرد. کارشناسان فروش  کویرمارکت لازم نیست پیش از فروش، جنسی را بخرند و انبار کنند. آنها می‌توانند اول سفارش را از مشتری بگیرند و سپس، محصول را برای مشتری سفارش دهند.

۵- با خیال راحت معرفی کن!

خرید از کویرمارکت یعنی خرید از انگلستان و خرید از انگلستان یعنی خرید کالای اصل، کالای با کیفیت و کالای جدید! برای مثال وقتی لوازم  آرایشی بازار انگلستان را می‌فروشید می‌توانید به مشتری تضمین بدهید که این کالا  را مستقیم از وبسایت رسمی برند مورد نظر تحویل می‌گیرید. این موضوع یک اعتماد دوطرفه ایجاد می‌کند؛ هم جلب رضایت مشتری و هم اطمینان خاطر کارشناس فروش در هنگام تشویق و ترغیب مردم به خرید از انگلستان!

کویر مارکت سقف درآمدی برای کارشناسان فروش ندارد. پس فقط بفروشید و سود کنید.

بله، بسته به سطح و نوع همکاری ،کویرمارکت یک پنل کاربری فوق حرفه‌ای برای کارشناسان فروش خود طراحی کرده‌است که هم کار آنها را ساده می‌کند و هم همه اطلاعات مورد نیاز کارشناس فروش را در اختیار او می‌گذارد. کارشناسان  می‌تواند با مراجعه به این پنل، همه جزئیات کاری و درآمدی خود را مشاهده کند، مشتری بسازند، برای مشتری خود خرید کنند یا یک زیر مجموعه با عنوان کارشناس فروش فرعی ایجاد کند.

داشبور کارشناسان فروش در کویر مارکت
پاسخ ساده است؛ همه محصولات بازار انگلستان! از عینک آفتابی گرفته تا جاروبرقی، از لباس تا لوازم جانبی تلفن همراه! هر محصولی که در فروشگاه‌های انگلستان هست می‌تواند به راحتی در اختیار مشتریان ایرانی قرار گیرد فقط کافی است انتخاب کنید.

کویرمارکت برای اینکه بتواند درآمد کارشناسان فروش خود را به راحتی محاسبه کند، داده های مطالعاتی در اقتصاد ایران و چند طرح فروش مجزا  را در نظر گرفته است تا به نتایج موثری برسد، بر این اساس می‌توان سقف فروش را به شرح زیر در نظر گرفت:

۱- زیر ۵۰ میلیون تومان

۲-از ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان

۳-از ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان

۴-از ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان

۵- از ۵۰۰ میلیون تومان به بالا

کارشناسان فروش در تعیین قیمت فروش، آزاد هستند!
شاید بزرگترین امکان و امتیازی که کویرمارکت به گارشناسان فروش  خود می‌دهد همین باشد! آنها می‌توانند خودشان بر محصولی که خریدند قیمت‌گذاری کنند.
 • هر کارشناس فروش، می‌تواند برای مشتری خود در سایت کویرمارکت یک اکانت باز کند و به جای مشتری، سفارش او را ثبت کند. سپس لینکی برای مشتری ارسال می‌شود که می‌تواند با استفاده از آن لینک هزینه را پرداخت کند. پس از این که کارشناس فروش برای مشتری خود اکانت باز کرد، به ازای هربار خرید آن مشتری ،  سودی به بازاریاب تعلق می‌گیرد! یعنی کافی است که بازاریاب فقط یکبار مشتری را متقاعد به خرید کند از آن به بعد با هر خرید مشتری، بازاریاب کویرمارکت هم سود می‌کند!
 • پرداخت توسط کارشناسان فروش انجام می‌شود. اگر شما ترجیح می‌دهید به هر دلیلی خودتان وجه را از مشتری دریافت و سپس  به کویرمارکت پرداخت کنید، پس شما نماینده فروش کویرمارکت هستید. در این روش شما خودتان ثبت سفارش میکنید و خودتان با اکانت خودتان خرید میکنید. 
 
لازم به ذکر است کویرمارکت به زودی،‌فروش مستقیم به مشتری نهایی را قطع خواهد کرد و مشتریان تنها از طریق کارشناسان فروش می‌توانند ثبت سفارش کنند.

فرم درخواست همکاری پایین صفحه را تکمیل کنید.

درخواست نمایندگی فروش

اگر شما امکانات، فضا یا مشتریانی دارید که به واسطه آن  نیاز به کالاهای اورجینال و در عین حال مقرون به صرفه دارید، کویر مارکت پیشنهادات ویژه ای برای شما دارد!

شما می‌توانید از این به بعد هر برندی که می‌خواهید را از بازار انگلستان انتخاب کنید و کالاهای آن برند را به صورت مستقیم از انگلستان دریافت کرده و بفروشید و نمایندگی آن برند در ایران باشید.

 • ماهیت بیزینسی کویرمارکت به گونه‌ای طراحی شده‌است که زمانی که شما ثبت سفارش می‌کنید ما دقیقاً همان کالا را برای شما می‌خریم و به شما درایران تحویل می‌دهیم. همکاری با کویرمارکت این امکان را برای شما فراهم می آورد که شما هم بتوانید  به همین شکل عمل کنید. 

ما برای قبول ثبت سفارش در کویر مارکت به موارد زیر نیاز داریم:

 • لینک محصول از فروشگاه آنلاین برندها در انگلستان
 • قیمت محصول
 • مشخصات محصول، مثلا سایز و رنگ و…

در صفحه ثبت سفارش کویر مارکت یک فرم آنلاین توسط تیم برنامه نویسی شرکت طراحی شده است که با تکمیل آن، قادر خواهید بود سفارش خود را به راحتی ثبت کنید. همواره ما تلاش مینماییم که همکاری با کویرمارکت دارای سود خوبی برای شما داشته باشد.

اعتبار

کویر مارکت توسط یک شرکت رسمی (آستانه تجارت لوتوس) در ایران راه اندازی شده و وب‌سایت کویرمارکت دارای نشان الکترونیکی (اینماد) میباشد.

کویر مارکت جهت راه اندازی مجموعه خود سرمایه گذاری قابل توجهی انجام داده است و دارای یک دفتر کار و یک تیم پشتیبانی حرفه ای در ایران و یک دفتر لوجستیک (خرید، تحویل گرفتن کالا از فروشنده و ارسال به ایران) در انگلستان میباشد.

اصل بودن کالاها

خیلی ساده است! کویرمارکت دارای انبار کالاهای از پیش خریداری شده نیست و فقط طبق سفارش شما و دقیقاً طبق لینکی که شما در درخواست خود ثبت می‌کنید خرید را انجام می‌دهد. همکاری با کویر مارکت این امکان با به شما میدهد که جنس اصل بفروشید.

ما برای خرید هر کالا در انگلستان یک اسکرین شات از خرید که در آن قیمت و تصویر کالا موجود است در پنل کاربری شما آپلود می‌کنیم یا در صورت نیاز به شما برای اولین خریدتان دسترسی می‌دهیم تا خرید مورد نظرتان را در حساب کاربری کویر مارکت و در فروشگاه آنلاین در انگلستان مشاهده کنید.

تضمین تحویل کالا

همانگونه که ذکر شد با فراهم کردن اطلاعات و مدارک خرید و پس از اینکه شا از خرید خود مطمئن شدید، حال برای ارسال کالا ما نیاز به آدرس و کدپستی شما در ایران داریم که همه کالاها را مستقیم از انگلستان برای شما ارسال کنیم. وقتی شرکت حمل توسط شما مشخص شد، یک کد رهگیری در پنل کاربری خود مشاهده خواهید کرد که توسط آن میٰ‌توانید کالای خود را از انگلستان تا درب منزل خود رهگیری کنید.

جهت اطمینان بیشتر شما و برای اینکه بتوانید با اطمینان خاطر کامل با کویرمارکت همکاری کنید و به عبارتی خدمات مارا محک بزنید، برای خرید اول مبلغ پرداخت شما هزینه کل فاکتور نخواهد بود و می‌توانید تا پیش از دریافت محصولات، بخشی از فاکتور را به صورت توافقی پرداخت کنید.

دسترسی به بازار انگلستان

همکاری با کویر مارکت به شما این امکان را می‌دهد تا یک دسترسی نامحدود به بازار انگلستان داشته باشید و روی هر کالایی که امکان فروش آن را دارید به صورت تخصصی کار کنید.

دسترسی به کالای اصل

شما مستقیم از فروشگاه برندهای مطرح انگلیس خرید می‌کنید و خدماتی برای مشتریان خود فراهم خواهید کرد که در حال حاضر کمتر کسی می‌تواند این خذمات را به این شکل و با این کیفیت در اختیار مشتریان خود بگذارد و همانگونه که می‌دانیم این خدمات هم باعث خشنودی مشتری می‌شود و هم سود خوبی برای شما در بر دارد.

خرید در مواقع تخفیف‌های بزرگ

بازار انگلستان یکی از رقابتی‌ترین بازارهای جهان است و برندهای مطرح برای دوام در این بازار دست به حراج‌های کم سابقه‌ای می‌زنند و می‌توان گفت کل روزهای سال برای فروش محصولات خود تخفیف دارند. 

در کویر مارکت این امکان برای شما فراهم است که در مواقع تخفیف خرید کنید ودقیقاً همان مبلغی را پرداخت کنید که در وب سایت فروشنده انگلستان درج شده است. 

اختلاف قیمتهای تخفیف خورده در انگلستان با قیمت واقعی آن در همسایگان ایران گاها به ۹۰ درصد میرسد.

نوع فعالیت کویر مارکت

وب سایت کویرمارکت براساس نوع کسب کار B2B (فروش همکاری) طراحی شده است و ازابتدای سال جدید شمسی فروش به مشتری نهایی متوقف خواهد شد و فقط نمایندگان فروش به قسمت ثبت سفارش دسترسی خواهند داشت.

معرفی نماینده فروش در وب سایت 

حجم کار کویرمارکت برای هر برند محدودیت‌هایی دارد و وقتی توافق ما با شما در مورد یک برند نهایی شد، مشتریان فقط از طریق شما می‌توانند آن برند را خریداری کنند. انجام این تفاهم در برد مخصوص آن برند در وب سایت ذکر خواهد شد. 

تمامی مذاکرات و معامله‌ها بین مشتری و نماینده فروش انجام می‌شود و شرایط معامله و قیمت‌ها توسط نماینده فروش تعیین خواهد شد و کویرمارکت در آن دخالتی ندارد. 

ولی ما اکیداً توصیه می‌کنیم تا نماینده فروش حقوق مصرف کننده را در اولویت تصمیم گیری برای قیمت گذاری قرار دهد.

روش

از آنجایی که برنامه‌ریزی کویرمارکت برای کسب کار کوتاه مدت و میان مدت نیست و برای بلند مدت طرح ریزی و سرمایه گذاری شده است، از این رو همه بسته های کویر مارکت از مجراهای مجاز و قانونی وارد گمرک ایران می‌شود و همه مراحل گمرکی را طی می‌کند (تماماً توسط کویر مارکت انجام می‌شود). بسته بندی کالاهای خریداری شده به مقصد ایران باید دارای شرایط و ضوابط خاصی باشد. بر فرض مثال: شما برای یک بسته از ۱۰۰ گرم تا ۲۵۰۰ گرم یک قیمت ثابت را پرداخت می کنید.

ما برای کاهش هزینه حمل پیشنهاد می‌کنیم که مجموع وزن خرید شما بیشتر از ۲۵۰۰ گرم باشد که هزینه حمل بین همه کالا ها تقسیم شود. ولی تصمیم نهایی با شما و مشتری شما خواهد بود.

 مدت زمان

روند و پروسه انجام کار در کویرمارکت برای هر بسته حداقل ۲۵۰۰ گرمی به صورت زیر انجام می‌شود:

 • ثبت سفارش توسط شما
 •  خرید آن محصول توسط کویر مارکت از فروشگاه ( در همان روز کاری)
 • ارسال کالا به دفتر لوجستیک کویر مارکت توسط فروشنده (۱ تا ۳ روز کاری)
 • بسته بندی و ارسال آن به گمرک ایران( ۷ روز کاری)
 • روند گمرکی و ترخیص  توسط کویر مارکت (۳ روز کاری)
 • ارسال از گمرک ایران به آدرس مشتری (۲ تا ۳ روز کاری)

در مجموع با توجه به مناسبت‌های بی شمار در تقویم ایران و عدم مطابقت بین تعطیلات آخر هفته انگلستان و ایران، روند کار از ثبت سفارش تا دریافت کالا توسط شما بین ۲ تا ۳ هفته کاری زمان می‌برد.

این روند بوسیله کد رهگیری که در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد، از زمان ارسال تا دریافت از پورتال پست ایران قابل رهگیری خواهد بود.