تشک بادی و کیسه خواب کمپینگ

تشک بادی و کیسه خواب کمپینگ یک نفره

با یک خرید هم تخت خواب داشته باش هم کیسه خواب!

تا به امروز تشک‌های بادی متنوعی تولید شده اما این مدل یکی از بهترین آنها است. این محصول را از انگلستان بخرید و یک تجربه کمپینگ عالی داشته باشید.

دانلود بروشور⇓

توضیحات

تشک بادی و کیسه خواب کمپینگ ردی بد

یک تشک با تجهیزات کامل بخرید و آن را با خود به کمپینگ ببرید. شب‌ها در سفر آرام و راحت بخوابید یا حتی می‌توانید از آن به عنوان تشک مهمان استفاده کنید. این مدل تشک  که در فروشگاه کویرمارکت وجود دارد یکی از پرفروش‌ترین تشک های بادی انگلستان است.

دارای کیسه خواب

مهم‌ترین مزیت این تشک کیسه‌خواب همراه آن است. شما با خرید این تشک دیگر نیاز ندارید که کیسه خواب جدا بخرید.

پلی استر و ضد آب

به احتمال زیاد قصد دارید این تشک را با خود به طبیعت یا مسافرت ببرید به همین دلیل لازم است که ضد آب باشد. جنس این تشک پلی استر باکیفیت و در عین حال ضد آب است.

سریع و راحت

یک تشک مسافرتی باید هم به سرعت آماده شود و هم رتحت باشد. تشک ردی بد هر دو این ویژگی‌ها را  دارد؛ در ۴۰ ثانیه کاملا باد شده و آماده می‌شود و از این جهت بسیار مناسب است.

قابل شستشو

تشک بادی کمپینگ اصولاً خیلی زود کثیف می‌شود اما خوشبختانه این تشک دارای روکش قابل شستشو است که می‌توانیدهر بار آن را جدا کرده و بشویید.

یکی به جای همه!

تنها با خرید یک تشک ردی‌بد درواقع یک تخت بادی، بالشت و کیسه خواب هم خریده‌اید و با یک تیر چند نشان می‌زنید. این خرید به صرفه را از دست ندهید و هرچه سریع تر تشک بادی مسافرتی خود را از انگلستان بخرید. 

مشخصات فنی  
مدل ReadyBed Single Inflatable Camping Air Bed and Sleeping Bag
جنس پلی استر
مدت زمان آماده شدن 40 ثانیه
نوع روکش قابل شستشو و قابل جداسازی
کیت تعمیر ✔️
کیف حمل ✔️
ضد آب ✔️
ابعاد 170×70
رنگ سبز
آستانه تحمل وزن حداکثر 100کیلو
گارانتی یک سال گارانتی کارخانه

ویدیوهای این محصول

2 Videos
امتیاز خریداران در وب سایت فروشنده
4.3/5

 تشکی که جمع شود و دارای کیسه خواب و بالشت باشد. با خرید این تشک بادی از انگلستان و به وسیله کویرمارکت با یک خرید همه را داشته باشید.

بله. خیلی از افراد تشک های بادی را جایگزین تخت خواب یا تشک‌های ابری می‌کنند و می‌گویند راحت‌ تر است. با خرید تشک بادی می‌توانید با قیمت پایین‌تر تخت خواب داشته باشید .

این تشک به همراه یک پمپ باد مخصوص که به وسیله پا عمل میکند به مشتریان ارائه می‌شود.

تشک «ردی بد» که در کویرمارکت به فروش می‌رسد تا وزن ۱۰۰ کیلو را تحمل می‌کند. اگر تشک بادی خود را از انگلستان بخرید می‌توانید درباره کیفیت آن مطمئن باشید.

Previous
Next

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…