منگنه کوب شارژی بوش

منگنه کوب شارژی بوش مدل PTK 3,6 LI

با منگنه کوب شارژی بوش، سریع  و حرفه‌ای باش!

منگنه کوب شارژی یک وسیله فوق العاده برای تکمیل ابزار خانگی شما است. همچنین اگر کارگاه دارید یا اهل درست کردن کاردستی هستید باید یکی از این منگنه کوب‌های شارژی را داشته باشید. در کویرمارکت با این ابزار فوق العاده آشنا شوید و آن را مستقیم از وبسایت رسمی بوش انگلستان سفارش دهید.

 

دسته:

توضیحات

با منگنه کوب شارژی بوش سریع و حرفه‌ای باش!

این ابزار فوق‌العاده می‌تواند تمام نیازهای خانگی شما به منگنه کوب را برطرف کند. همچنین یک وسیله ضروری برای تولیدی‌ها، کارگاه‌ها و همه کسانی است که به کارهای دستی و تولیدی مشغول هستند. کویرمارکت با خرید این وسیله کاربردی از وبسایت رسمی بوش انگلستان اصالت و کیفیت منگنه کوب را برای شما تضمین می‌کند.

نشانگر شارژ

با نشانگری که این منگنه کوب شارژی بوش مدل جدید دارد می‌توانید در هنگام کم شدن شارژ به سرعت آن را شارژ کنید و از خاموش شدن ناگهانی دستگاه و وقفه افتادن در میان کار جلوگیری نمایید.

نشانگر سطح منگنه‌ها

‌این نشانگر، سطح منگنه‌های داخل دستگاه را نشان می‌دهد تا بدانید چه زمانی باید مجددا دستگاه را پر کنید.

کاربردی

پس از خرید منگنه کوب شارژی بوش می‌توانید برای منگنه کردن کاغذ، مقوا، مقوای ضخیم و پارچه بر روی سطوح یا چوب از آن استفاده کنید.

‌‌‌کارکرد طولانی

به دلیل باتری لیتیوم یونی که این منگنه کوب شارژی بوش دارد می‌تواند مدت زمانی طولانی را منگنه کنید بدون اینکه لازم باشد آن را مجددا شارژ کنید. مشتریان بوش می‌گویند تا مدتها پس از خرید این دستگاه نیازمند شارژ مجدد آن نشده‌اند.

ایمن

اهمیت دارد که چنین دستگاهی خود به خود به راه نیفتد زیرا می‌تواند خطرناک باشد به همین دلیل منگنه شارژی بوش با سیستم کنترل‌شده‌ دو مرحله‌ای راه‌اندازی می‌شود. باید ابتدا فشار دهید و سپس رها کنید تا منگنه کوب عمل کند.

مشخصات فنی 
مدلBosch Cordless Tacker PTK 3,6 LI
نوعشارژی
ولتاژ3.6 V
باتری1.5 Ahلیتیوم یونی
سرعت30ضربه در دقیقه
زمان شارژ3 ساعت
اندازه منگنه4 – 10 mm
ابعاد دستگاه146 x 50 x 156 mm
وزن0,7 kg
امتیاز خریداران در وب سایت فروشنده
4.7/5

 فقط از منگنه های اصلی سیم ریز بوش نوع 53 (4 میلی متر، 6 میلی متر، 8 میلی متر یا 10 میلی متر) استفاده کنید. این منگنه‌ها را فقط می‌توانید از طریق کویرمارکت و از وبسایت رسمی بوش انگلیس تهیه کنید. 

هرچه منگنه ها کوتاه تر و چوب نرم تر باشند، منگنه های بیشتری را می توان پردازش کرد. تجربه نشان داده است که در هر بار شارژ باتری حداقل 400 منگنه قابل تنظیم است.

بله تا ۶۰ برگه کاغذ روی هم را می‌توانید با منگنه کوب بوش منگنه کنید تنها کافی‌ست برای خرید این منگنه کوب برقی از انگلستان به کویرمارکت سر بزنید.

Previous
Next

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…