فلاسک کوهنوردی استنلی

فلاسک کوهنوردی استنلی مدل کلاسیک

فلاسک استنلی، یار طبیعت‌گردان و کوهنوردان

این فلاسک یک وسیله پرطرفدار برای کوهنوردان و همه افرادی است که علاقه مند به کمپینگ و طبیعت گردی هستند. ویژگی‌های منحصربه فرد این فلاسک ۱ لیتری این محصول را از دیگر فلاسک‌ها متفاوت کرده است.

توضیحات

خرید فلاسک کوهنوردی استنلی، انتخاب اول کوهنوردان و طبیعت‌گردان!
درست است که این فلاسک، به فلاسک کوهنوردی معروف است اما یک کالای ضروری برای همه به حساب می‌آید.
 بدون نشتی
شما برای مسافرت، کوهنوردی و کمپینگ به یک فلاسک کاملا بدون نشتی نیاز دارید تا هم آب را هدر ندهید و هم وسایلتان خیس نشود. به همین جهت ما خرید فلاسک استنلی را به شما پیشنهاد می‌کنیم زیرا این برند تضمین می‌کند که فلاسکهای کوهنوردی اش بدون اینکه قطره‌ای نشتی بدهند طراحی و تولید می‌شوند.
نگهداری ۲۴ ساعته
ساختار دوجداره این محصول موجب شده‌است که نوشیدنی شما به مدت ۲۴ ساعت گرم یا سرد بماند! این فلاسک با گرم نگه داشتن و سرد نگه داشتن نوشیدنی، یک وسیله بسیار کاربردی برای افرادی است که می‌خواهند مدت طولانی تری را خارج از منزل یا در طبیعت سپری کنند.
نگهداری یخ تا ۵ روز!
 پس از خرید فلاسک کوهنوردی استنلی می‌توانید آن را پر از یخ کرده و تا ۵ روز یخ داشته باشید! این یکی از قابلیت‌های فوق‌العاده این فلاسک به حساب می‌آید.
قابل شستشو در ماشین ظرفشویی
این روزها همه به دنبال محصولات و ظروفی می‌گردند که بتوان برای شستشوی آنها از ماشین ظرفشویی استفاده کرد. خوشبختانه فلاسک های استنلی به گونه‌ای تولید شده‌اند که می‌توان آنها را در ماشین ظرفشویی هم شست.
درب فنجانی
‌‌‌‌فلاسک استنلی 1 لیتری طوری طراحی شده که درب عایق آن مانند یک فنجان روی آن قرار می‌گیرد و شما هربار که تمایل به نوشیدن داشته باشید می‌توانید از درب فنجانی آن استفاده کنید.
خرید محصولات استنلی از کویرمارکت
 بهتر است بدانید که کویرمارکت قادر است دیگر محصولات استنلی را نیز برای شما از انگلستان خریداری و تهیه کند، برای مثال اگر شما قصد خرید فلاسک استنلی ۱.۴ لیتری یا قمقمه کتابی استنلی را دارید، می‌توانید با ثبت لینک محصول در همین صفحه، آن محصول را از انگلستان سفارش داده و توسط کویرمارکت در ایران و درب منزل تحویل بگیرید.
مشخصات فنی
مدل Classic Vacuum Bottle 1.0L
نوع دوجداره
جنس مخزن استیل ضد زنگ
نگهداری گرما 24ساعت
نگهداری سرما 24ساعت
نگهداری یخ 5روز
وزن 0.63kg
امتیاز خریداران در وب سایت فروشنده
5/5

اگر یک فلاسک استنلی اصل از انگلستان خریداری کنید می‌توانید نوشیدنی خود را تا ۲۴ ساعت گرم نگه دارید.

نوشیدنی سرد و گرم را تا ۲۴ ساعت و یخ را تا ۵ روز نگه می‌دارد.

این مدل از فلاسک یک لیتری است اما این برند فلاسک‌های دیگری هم  با گنجایش های بیشتر یا کمتر زراحی کرده است که شما می‌توانید از طریق کویرمارکت آنها را از انگلیس سفارش دهید.

این فلاسک 0.63 کیلوگرم است و بسیار سبک به حساب می‌آید درحالی که فلاسک استنلی فیک، سنگین‌تر است و تنها راه خرید فلاسک اصل از انگلیس، فروشگاه کویرمارکت است.

Previous
Next

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…