سری ریش تراش فیلیپس

سری ریش تراش فیلیپس مناسب ریش تراش ۱۰۰۰ و ۳۰۰۰

ریش‌تراشتان را ریست کنید!

اگر هر دو سال یکبار، سری ریش تراش خود را عوض کنید می‌توانید تا سالهای سال،‌ همان بازدهی اولیه را داشته باشید. تنها راه خرید سری ریش تراش فیلیپس اصل از وبسایت رسمی فیلیپس انگلستان، کویرمارکت است. کویرمارکت می‌تواند تیغه ریش تراش مورد نظر شما را از وبسایت رسمی  فیلیپس  انگلیس خریداری کرده و در ایران درب منزل شما تحویل دهد.

توضیحات

خرید سری ریش تراش فیلیپس

پس از خرید ریش تراش اصل فیلیپس  از فروشگاه کویر یا خرید هر ریش‌تراش دیگری بهتر است هر دوسال یکبار، سری دستگاه و تیغه‌ها را تعویض کنید تا یک بازدهی ۱۰۰درصدی مثل روز اول داشته باشید. پیش از این مردم برای خرید سری ریش‌تراش فیلیپس به دردسر می‌افتادند یا به دنبال نمایندگی ریش تراش فیلیپس می‌گشتند اما امروزه با کمک فروشگاه کویر شما می‌توانید با سفارش تیغه ریش تراش از انگلستان و آن هم از وبسایت رسمی فیلیپس انگلیس یک خرید مطممئن و ارزان داشته باشید. قیمت این سری‌ها ارزان است و به شما کمک می‌کند  تا سالهای سال، از ریش‌تراش خود مثل روز اول استفاده کنید.

 متناسب با دو مدل ریش تراش فیلیپس
این سری ها با ریش تراش ۱۰۰۰ و ۳۰۰۰ کاملا هماهنگ می‌شود و می‌توان برای هر دو مدل از آن استفاده کرد.

بسته سه عددی
هر بسته سری ریش تراش فلیپس شاملس سه سری برای سه تیغه دستگاه است.
 

تعویض آسان سری‌ها

دکمه باز شدن سری دستگاه را بزنید تا باز شود ۲-نگهدارنده را با چرخاندن قفل در جهت عقربع‌های ساعت بردارید۳-سری های قدیمی را باز کنید و از دستگاه خارج کنید ۴-سری‌های جدید را جایگزین کنیذ و سری را در خلاف عقربه های ساعت حرکت دهید تا صدای کلیک را بشنوید.

بعد از تعویض سری ها ریش تراش را ریست کنید

وقتی سری ریش تراش فیلیپس را عوض کردید دکمه خاموش روشن را بیش از۷ثانیه نگه دارید تا ریست شود. در غیر این صورت پس از ۹ بار اصلاح دستگاه خود به خود ریست می‌شود.

 

امتیاز خریداران در وب سایت فروشنده
4.8/5

برند فیلیپس پیشنهاد می‌کند که برای بازدهی بهتر هر دو سال یکبار سری ریش تراش خود را عوض کنید. شما از طریق کویرمارکت می‌توانید به صورت مستقیم از انگلستان تیغه ریش تراش فیلیپس را بخرید.

تنها راه خرید سری ریش تراش فیلیپس از وبسایت رسمی فیلیپس انگلستان، سفارش از طریق کویرمارکت است.

۱ -با فشار دادن دکمه، سری دستگاه را باز کنید

۲- نگهدارنده را با چرخاندن قفل، در خلاف جهت عقربه های ساعت بردارید

۳-سرهای اصلاح قدیمی را بیرون آورده و جایگزین ها را با دقت وارد کنید

۴-نگهدارنده را تعویض کنید و با چرخاندن قفل در جهت عقربه های ساعت آن را محکم کنید

۵- سری دستگاه را به درستی ببندید، تا صدای کلیک آن را در جای خود بشنوید.

بهترین زمان برای تعویض سری ریش تراش هر دو سال یک بار است.

Previous
Next