خرید کفش سالامون

کفش سالامون مدل Speedcross 3

کفش‌های سالامون باکیفیت و بادوام هستند و ورزشکاران زیادی در سراسر جهان از این برند استفاده می‌کنند. این مدل منحصربه فرد از کفش سالامون را بیشتر بشناسید و آن را از انکلستان سفارش دهید.

دسته:

توضیحات

کفش سالامون مدل Speedcross 3

ورزشکارانی مانند کیلیان جورنت که بسیاری او را بهترین دونده اولترا کوهستان در تمام دوران می دانند، کفش سالامون را انتخاب می‌کنند. اگر به دنبال یک کفش سالنی خوب یا یک کفش راحت برای دویدن و استفاده روزمره می‌گردید سالامون اسپیدکراس۳ را انتخاب کنید.

رویه مشبک تهویه

رویه مشبک این کفش باعث می‌شود که پاها تنفس کنند و جریان هوا درون کفش در گردش باشد همین امر مانع بو گرفتن کفش و عرق کردن پا می‌شود.

کفی مناسب

کفی این کفش‌ها ضربه‌گیر هستند و کاملا مناسب طبیعت‌گردی و استفاده روزمره به حساب می‌آیند.

 
امتیاز خریداران در وب سایت فروشنده
4.6/5

خرید کفش سالامون برای دویدن عالی است زیرا نسبتاً سبک است و به شما سرعت می‌دهد کفی لژ چسبنده است و دوام بالایی دارد.

اگر قصد خرید یک کفش اسپرت دخترانه یا پسرانه سالامون را دارید باید بدانید کع این کفش‌ها طوری طراحی شده‌اند که ضدآب باشند این کفش‌ها سبک‌تر هستند، آب کمتری جذب می‌کنند و زمان خشک شدن آنها کوتاه‌تر است. 

۱-اگر به دنبال کفش ورزشی مردانه می‌گردید۲-کفش پیاده روی مخصوصا برای زمین‌های ناهموار۳-برای مسیرهای خاکی، چمن، زمین های صخره ای، مسیرهای گل آلود، جویبارها و برف/یخ عالی هستند

سالامون به کیفیت و دوام خود معروف است. این کفش‌ها با طراحی سبک، ضدآب و راحت خود یک کفش همه کاره به حساب می‌آید و می‌توانید از آن برای پیاده روی، طبیعت گردی و باشگاه استفاده کنید. این مدل موجود در کویرمارکت برای کسانی که قصد خرید کفش سالامون زنانه یا مردانه دارند مناسب است.

اگر قصد خرید کفش ورزشی اصل سالامون را دارید بهترین و تنها راه، مراجعه به فروشگاه های انگلستان و ثبت سفارش از طریق کویرمارکت است.

Previous
Next

توضیحات تکمیلی

سایز

43, 42, 41, 40, 39